September 28, 2020
Portali Shprehja

Miu i egër ushqehet me kanabis për ditë me radhë

Colin Sullivan jeton në New Brunswick në Kanadë, ku rritja e sasive të vogla të kanabisit është e ligjshme, transmeton lajmi.net.

Ai ka vërejtur disa gërvishtje të lehta në gjethe. Pasi gjeti fajtorin, ai i ekspozoi ata në Facebook: “Për 2 ditë me radhë unë kam kapur këtë mi duke marrë gjethe nga bima ime dhe duke i ngrënë ato”, shkroi ai.

Disa ditë më vonë, Colin ndau një azhurnim mbi gjendjen e miut të vogël: “Kështu që kanë qenë nja dy ditë të vështira për mikun tonë të vogël dhe pavarësisht një dhimbje barku unë mendoj se ai do të bëjë një shërim të plotë”. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Banorët e këtij fshati po shfrytëzojnë telat e rrymës si urë për kalimin e lumit

admin

“Romeo dhe Xhulieta” nuk u shpik nga Shekspiri, ja origjina e historisë tragjike

admin

Paraja, dashuria, puna…. ky është parashikimi i yjeve për sot

admin

Leave a Comment