4.3 C
Skopje
December 10, 2019
Jeta

Mjaltë + shafran + kanellë: Këtë dimër s’do të keni nevojë për antibiotikë

Ftohje, dhimbje fyti dhe kollë, dhimbje kyçesh dhe dobësi e përgjithshme. Këto janë simptomat e lidhura me sëmundjet e stinës së ftohtë ku na vijnë në ndihmë shumë metoda natyrale për t’i trajtuar Një shembull është shafrani i Indisë, i cili, i kombinuar me mjaltin, kanellën dhe qumështin ose çajin e ngrohtë, lufton simptomat e […]

.

Artikuj të ngajshëm

“Testamenti” prekës dhe motivues i Akademik Esat Stavileci

shprehja

Kjo është shenja e parë që tregon se jeni shtatzënë, por që neglizhohet nga gratë

shprehja

As vonesa e ciklit e as të vjellat: Kjo është shenja e parë që tregon se jeni shtatzënë, por që neglizhohet nga gratë

shprehja