January 23, 2022
Portali Shprehja

Modeli që u dëbua nga Arabia veç pse ishte shumë i bukur dhe i joshte gratë

Omar u dëbua së bashku me dy burra të tjerë sepse ato joshnin shumë gratë.

Të tre u dëbuan nga Dubai tre vjet më parë. Omar është aktiv në rrjete sociale dhe vazhdon të josh ende shumë grate.

Tact Watches

Ai publikon foto të tij çdo ditë për të cilat merr vetëm komente të këndshme nga vajzat.

.

Të Ngjajshme

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Ky është njeriu që ka bërë më së shumti ‘pompa’ me gishtërinjë

admin

Leave a Comment