June 18, 2021
Portali Shprehja

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

Modelja e kolme Iskra Lawrence ka pozuar e zhveshur derisa mban djalin e saj 13 muajsh në krah, me disa foto alla Botticelli nëpërmes Zoom për të “nxjerr keqkuptimet e fotoshopit dhe shminkave” Iskra Lawrence ka bërë një fotosesion të jashtëzakonshëm për të rritur përkujdesën për fotot që bëhen fotoshop por edhe për makeupin. Bukuroshja […]

.

Të Ngjajshme

Leonita ndan momentin më të mirë me dy vajzat

admin

Do të bëhet baba për herë të dytë, por këngëtari shqiptar paska një problem të madh

admin

Rene i bashkon Robertin e Noren

admin

Leave a Comment