July 28, 2021
Portali Shprehja

Moderatorja e njohur shqiptare bëhet nënë

Gazetarja Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë. Ditën e sotme ajo ka sjellë në jetë dy binjaket e saj. Sipas burimeve për Prive.al, Eni dhe dy vajzat janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore. Gazetarja ka qenë aktive në punë gjatë gjithë shtatzënisë së saj. Siç është shprehur disa muaj më parë […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment