January 24, 2021
Portali Shprehja

Moderatorja shqiptare Albana Osmani provokon me videon e fundit

Albana Osmani është shfaqur atraktive në rrjete sociale.

Albana Osmani vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ajo ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe sigurisht se merr vëmendjen me paraqitjet që bën, qoftë nga vendi i punës apo edhe nga jeta private.

Albana mori vëmendjen së fundmi me postimin e një videoje nëpërmjet të cilës ngacmoi imagjinatën e ndjekësve.

E veshur me fustan nate ajo bënte lëvizje provokuese para kamerës.


Të Ngjajshme

Kështu dukej reja e Remzies në ditën e martesës

admin

Ermali i thotë hapur Zaiminës: Nuk do të ftoja në emision

admin

Jennifer flet për periudhën e ndishme që ka kaluar: Nuk e doja veten

admin

Leave a Comment