14 C
Skopje
October 20, 2019
BLUE

Moderatorja shqiptare çdo herë e më e ‘nxehtë’

Moderatorja dhe gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri njihet si një fytyrë mjaft e dashur për publikun shqiptarë, shkruan Indeksonline.

Artikuj të ngajshëm

Blerona bën ndryshimin e radhës pas rënies në peshë, duket ende më e bukur!

shprehja

Rita Ora rrëmben çmimin ‘Latin American Music Awards 2019’

shprehja

Gili flet për problemet në martesë me bashkëshortin Ilir Berani

shprehja