July 28, 2021
Portali Shprehja

Moment i sikletshem i Xherdan Shaqirit ne fushe!

Futbollisti me origjine shqiptare Xherdan Shaqiri prej vitesh luan me skuadren e Zvicres. Por teksa ka qene ne fushe ai eshte hasur me nje moment shume te sikletshem. Shaqiri eshte eksktuar dhe perpiqet ta fshehe ejkualimin me dore ose duke rregulluar pantallonat. Ndonse ai perpiqet disa here serish eshte pa rezultat. Por cfare e solli […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment