January 21, 2021
Portali Shprehja

Moment shokues i një pensionisti që tregohet racist ndaj 2 personave me ngjyrë

Ky është momenti tronditës i një pensionist racist që është rrahur nga dy pasagjerë me ngjyrë pasi ai i quajti ata ‘majmunë’ në një autobus në veri të Londrës, transmeton lajmi.net.

The pensioner is accused of calling the black passengers 'monkeys' to which he replies: 'Yes you're a monkey'

The pensioner is accused of calling the black passengers 'monkeys' to which he replies: 'Yes you're a monkey'

Pasagjerë të tjerë qëndrojnë midis palëve që grinden dhe përpiqen të zbusin situatën, ndërsa inkurajojnë të dy udhëtarët me ngjyrë që të largohen nga autobusi.

Pastaj pensionisti goditet me grushte disa herë, duke e lënë atë me sy të zi dhe një shenjë në kokë. /Lajmi.net/

Other passengers stand between the pensioner and the black commuters and try to defuse the situation. One of the black passengers leaves the bus, though the confrontation continuesOther passengers stand between the pensioner and the black commuters and try to defuse the situation. One of the black passengers leaves the bus, though the confrontation continues

The pensioner jumps to his feet and appears to swing at the black passengers. He is then punched several times, leaving him with a black eye and a bump on his head

Të Ngjajshme

Në këto shtete aborti është ilegal, dhe dënohet me burgim – Kjo është arsyeja pse

admin

Njihuni me gruan e tretë e emirit të Katarit, e cila ka shtatë doktoratura

admin

Burgjet në Holandë, të dënuarit i mbajnë vetë çelësat e qelive të tyre

admin

Leave a Comment