January 28, 2022
Portali Shprehja

Momenti i frikshëm kur raketa ruse u godit nga rrufeja gjatë lansimit

Shkarkimi elektrik goditi Sojuzin si në pjesën e hundës së saj dhe në segmentin e saj të tretë të forcimit, sipas pamjes, transmeton lajmi.net.

Por pa pengesa, raketa vazhdoi udhëtimin në orbitën e saj të planifikuar.

Tact Watches

Ndiqeni videon për ta parë momentin kritik. /Lajmi.net/

.

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment