May 23, 2022
Portali Shprehja

Momenti i sikletshëm që përjetoi Ronela gjatë performancës në Eurovision

Ronela Hajati dhuroi një performancë të shkëlqyer mbrëmë në gjysmëfinalen e parë të Eurovision. Mirëpo, pavarësisht pëlqimit në masë nga publiku, këngëtarja shqiptare nuk ia doli të shkonte deri në finale.

Tact Watches

Gjatë performancës, u duk sikur gjithçka shkoi shumë mirë.

Por, artistja shqiptare ka pasur edhe një moment të sikletshëm. Megjithëse i kishte flokët e kapura, gjatë performancës i kanë ngatërruar me mikrofonin.

Ronela e menaxhoi mirë situatën teksa ngre flokët lart dhe rregullon mikrofonin duke vijuar me performancën.

.

Të Ngjajshme

Verstapen fiton në Barcelonë, dështon makina e Leklerkut

Si mendoni, a duhet të ushqehemi me ushqime tradicionale për një trup në formë të shkëlqyer?

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO me ndikim edhe në Ballkan

admin

Leave a Comment