May 15, 2021
Portali Shprehja

Momenti kur Ledri dhe Sara shkëmbejnë puthje te ngrohta

Sara dhe Ledri janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë. Dyshja me postime të shumta në rrjete sociale, vazhdojnë të jenë në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”. Duke qenë të afërt me ndjekësit që kanë, në çdo situatë postojnë imazhe të shumta. Këtë herë, shihen në momentin kur dyshja shkëmbejnë puthje të […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag edhe kur vozitë veturë djalin e mban në prehër

admin

Violetë Kukaj zhvishet në rrugë

admin

Djali i Belkizës me buzëqeshje të ëmbël pranë nënës

admin

Leave a Comment