August 5, 2021
Portali Shprehja

Momenti kur Ledri ia prishi ditëlindjen Sarës

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha festoi 29-vjetorin e saj të lindjes me një festë fantastike ku mblodhi të afërm e miq. Ata festuan deri vonë dhe në rrjete sociale nuk munguan pamjet nga super organizimi, të cilin Sara e shijoi në maksimum. “Mos u rrit kurrë”- ishte urimi i saj për veten, që megjithëse […]

.

Të Ngjajshme

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

“Dy vajza u hodhën mbi veturën time”, Blero rrëfen momentin e sikletshëm dhe gjyqin që zgjati me vite

admin

Leave a Comment