May 28, 2022
Portali Shprehja

Momenti kur një ministre gjermane u qëllua me vezë

Gjatë tubimit, ministrja doli në podium për të mbështetur kandidaten e Gjelbër, Mona Neubair, kur në një moment një grua nga audienca e hodhi një vezë ndaj saj. Berbock reagoi me qetësi, duke shmangur me mjeshtëri vezën dhe duke vazhduar fjalimin e saj.

Tact Watches

“Mund të hedhësh vezë sa të duash”, tha ajo, duke shtuar se nuk do të linte askënd ta trembte.

Ajo tha se gruaja që hodhi vezën kishte të drejtën e mendimit të saj, por nuk zgjodhi mënyrën më të mirë. Policia më vonë tha se “veza nuk e goditi objektivin”, por gruaja u akuzua për tentativë për lëndime trupore.

.

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment