October 21, 2021
Portali Shprehja

Momenti kur vetura pa shofer lëvizë e bie mbi dy të tjera në Prishtinë

Pamje nga aksidenti i ndodhur në lagjen “Arbëria”, ku një veturë e cila ishte në parking kishe lëvizur duke rënë mbi dy vetura tjera në parking.

Grupi “Vrojtuesit e Lagjes”, në Facebook, kanë publikuar video në të cilën shihet vetura mbi muri duke rënë në parking.

Zëdhënësja e policisë Flora Ahmeti, ka bërë të ditur shkurt se vet-aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:30 të ditës së enjte.


Vetura 'fluturon' mbi parking në lagjen Arbëria në Prishtinë
Vetura 'fluturon' mbi parking në lagjen Arbëria në Prishtinë

Tutje theksoi se policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin në fjalë.

“Në aksident janë shkaktuar vetëm dëme materiale”, deklaroi Ahmeti. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Katër raste të dhunës në familje në rajonin e Prishtinës, gratë sulmohen fizikisht nga burrat e tyre

admin

Po kontrollonte paratë e deponuara, has në 700 euro që dyshohet të jenë falsifikuar

admin

Arrestohen dy marokenë në Istog, u zunë në flagrancë duke vjedhur

admin

Leave a Comment