January 23, 2022
Portali Shprehja

Momenti kur viktima dhe të plagosurit nxirren nga lokali në ‘Don Bosko’

Një i vdekur dhe 4 të plagosur është bilanci i një ngjarje të rëndë me të shtëna armësh në zonën e “Don Boskos” në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në një lokal në zonën e “Don Boskos” në kryeqytet.

Tact Watches

Në foto shihet momenti kur janë nxjerrë nga lokali viktima dhe të plagosurit.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se është qëlluar me kallashnikov. Sakaq, ngjarja ka shokuar banorët dhe klientët në lokal, të cilët kanë qenë dëshmitarë.

Të Ngjajshme

Vazhdon përballja me flakët në Manastir! Zjarrfikësit tentojnë shuarjen e zjarrit në fabrikën e bukës

admin

Maqedonia e Veriut kërkon lehtësira për hyrje në Kosovë

admin

Ngrirja e çmimeve vlen vetëm edhe 8 ditë

admin

Leave a Comment