May 20, 2022
Portali Shprehja

Monika Lubonja e përshkruan “Big Brother VIP” si ‘Spital psikiatrik’

Monika Lubonja ishte një nga banoret më të zëshme të spektaklit “Big Brother VIP”.

Aq transparente dhe energjike, ajo komentohej për çdo lëvizje brenda shtëpisë së famshme të Shqipërisë, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Së fundi ,ka qenë e ftuar në emisionin “Më lër të flasë” të binjakëve, Romeo dhe Donald Veshaj, ku aktorja shpalosi shumë gjëra.

Derisa u pyet se si e përshkruan me një fjalë “Big Brother VIP”, artistja tha “Spital psikiatrik”.

Përgjigja e saj ishte e pritshme duke qenë se personazhet brenda kanë përjetuar situata mjaft delikate që preknin dhe psikiken  e tyre.

 


Të Ngjajshme

Aktorja e njohur turke, ‘Rejhan’ i jep fund beqarisë

Sahides e Safetes era ju fluturon fustanet

Pas përfundimit të Eurovisionit, Ronela kthehet në Shqipëri: Kam tre javë që qaj nga emocionet dhe tani gjithçka ka mbaruar

Leave a Comment