June 26, 2022
Portali Shprehja

Monika Lubonja të ‘kënaq syrin’ në rozë

Monika Lubonja njihet si një nga aktoret më të pëlqyera të teatrit dhe filmit shqiptar.

Aktorja e cila bie në sy edhe për bukurinë e saj, u bë më shumë e njohur nga BB Vip Albania, shkruan Kosovarja.

Tact Watches

Së fundmi ajo vjen me imazhe të reja, e tëra në rozë. Patjetër që edhe kjo ngjyrë i shkon aktores e cila po merr gjithnë e më shumë vëmendje nga mediat rozë.


Të Ngjajshme

Janet Jackson poston një foto të rrallë me Michael Jackson në përvjetorin e vdekjes së tij

Pse na flihet gjumë pasi hamë drekë?

Pjeрri apo ѕhalqiri, cili ka më рak kalori?

Leave a Comment