September 29, 2023
Portali Shprehja

Monika surprizohet nga Vëllai i Madh, i sjellin pilotin brenda Big Brother

Vëllai i Madh ka vendosur ta surprizojë Monikën.

Monika Lubonja është një nga aktoret shqiptare e cila po pëlqehet shumë për lojën e saj brenda BBV.

Video e saj kur ishte surprizuar me parashutë nga një pilot ishte bërë temë jo vetëm brenda shtëpisë por edhe në mediat rozë.

Në një bisedë në dhomën e rrëfimit Monika ishte shprehur se nëse e takon pilotin dhe i pëlqen edhe do ta puth.

Ndaj Vëllai i Madh u kujdes që ta surprizojë Monikën duke i sjellë pilotin brenda.


Të Ngjajshme

E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit

Jasharaj: Qëndrojmë ende pas kërkesave tona, në janar vendosim për veprimet sindikale

Jeni person i mëngjesit? Nëse po, ju keni një avantazh të panjohur

Leave a Comment