March 1, 2021
Portali Shprehja

“Monstra”, prokurorja Fetai kërkon paraburgim për të dënuarit

Pas vendimit të Gjykatës Penale për rastin “Monstra”, përfaqësuesja e Prokurorisë, Fatime Fetai ka kërkuar paraburgim për katër të dënuarit. Përndryshe, gjykata në seancën e sotme shqiptoi aktgjykimet  për të akuzuarit në rastin “Monstra”.

Në lidhje me: “Monstra”, burgim të përjetshëm për tre të akuzuar

.

Të Ngjajshme

Peshkimi joligjor në liqenin e Ohrit rrezikon troftën dhe belushkën

admin

Pollog, dështon menaxhimi i mbeturinave

admin

“Shtetësitë” ASH-AAA: Do ta bllokojmë punën e Kuvendit!

admin

Leave a Comment