January 21, 2021
Portali Shprehja

Morena ngacmon imagjinatën duke pozuar vetëm në reçipeta

Morena duket krejtësisht ndryshe në foton e re.

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këngëtarja, së fundi pozoi veç me reçipeta e shtrirë në shtrat, teksa vë në dukje ndryshimin e fundit në pamje.

Tashmë, Morena ka flokët e gjata dhe balluke, ndërsa në këtë imazh e vuri fokusin tek gjoksi në reçipetat e “Calvin Klein”.

Kujtojmë se Morena Taraku pritet që së shpejti ta publikojë projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Stresin.

View this post on Instagram

CK 🧡

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

 


Të Ngjajshme

Vdes nga koronavirusi piktori i njohur shqiptar

admin

Aktorja tregon hapur: Gjatë karantinës burri më ka rrahur

admin

Kejvina shfaqet e zjarrtë nga ashensori

admin

Leave a Comment