April 17, 2021
Portali Shprehja

Morena nuk është normal-në fustan transparent i tregon të gjitha

Sot është ditë e veçantë në kalendarin e këngëtares dhe modeles së njohur Morena Tarakut.

Bukuroshja feston sot ditëlindjen. Ajo ëshë surprizuar mbrëmë me të shënuar ora 00:00, e urimet e fest aka vazhduar edhe sot.

Padyshim duke qenë e përfolur për luks, pritej një festë e tillë nga ana saj.

Jo vetmë festa, por edhe paraqitja e saj sonte i la pa fjalë të gjithë.

Morena zgjodhi një fustan transparent meqë rast i tregoi të gjitha asestet trupore.

Pak e tepruar, ama Morkit po i ka hije./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment