July 28, 2021
Portali Shprehja

Morena poston foto me bikini duke u hedhur në pishinë, tregon aftësitë në not

Morena Taraku këto ditë është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku numëron më shumë se 1.2 milion ndjekës, ndërsa pozat me bikini nuk e lënë askënd indiferent. Gjatë të dielës, ajo e ka shpërndarë një fotografi në Instagram duke u hedhur në pishinë. Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografia ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment