June 23, 2021
Portali Shprehja

Morena, speciale për festeën e Bajramit , por brekët ku i mbetën?

Morena është një ndër këngëtaret që gjithmonë dallohet për paraqitjet fizike që bën. Me pozat provokuese për ndjekësit e saj, ajo në shumë raste shfaqet e zjarrtë dhe godet në forma të ndryshme, shkruan “Kosovarja”. Edhe sot, për festën e Fitër Bajramit ajo ka zgjedhur që të vishet në mënyrë interesante dhe duke mos iu […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment