July 27, 2021
Portali Shprehja

Morena Taraku, sërish lë namin në rrjetet sociale

Ajo është shfaqur së fundmi në poza provokative ku u komentua shumë për pamjen e saj. Veshur në bikini që i zbulojnë gjoskin dhe këmbët e kuruara mirë i dha “flakën” Instagramit, shkruan “Kosovarja”. Modelja shqiptare gjithherë bien në sy për veshjen e saj që sjell në trend rroba prej të ndryshmeve. Derisa, më unike […]

.

Të Ngjajshme

Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

admin

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Leave a Comment