September 29, 2020
Portali Shprehja

Morinë/ Mijëra shqiptarë nga Kosova drejt bregdetit shqiptar

Edhe gjatë mëngjesit të sotshëm kanë qenë me qindra automjete që kanë pritur në radhë për ta kaluar pikën e kufirit në Kukës.

Qindra mijra shqiptarë nga kosova vijnë drejt Shqiprisë dhe brgdetit shqiptar për ta shfrytezuar edhe keto dite te fundit të sezonit dhe kohës së mirë.

Në pikën e kalimi kufitar në Morinë shihen pesë kolona autojmetesh për të hyrë në Shqipëri

Të Ngjajshme

Rama vizitë jozyrtare në Tuz, takoi Nikë Gjeloshajn në një restorant, ja çfarë biseduan

admin

Mediat serbe: Presidenti Vuçiç do kontrollojë edhe Tiranën!

admin

PPE: Zgjedhjet e lira parakusht themelor për integrimin e Shqipërisë

admin

Leave a Comment