January 28, 2022
Portali Shprehja

Mot i ftohtë

Mëngjesi do të jetë shumë i ftohtë, gjatë ditës kryesisht me diell, në verilindje me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare, ndërsa përgjatë lumit Vardar erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin -13 deri në -3, ndërsa temperatura maksimale prej 1 deri në 9 gradë Celsius.

Në Shkup moti me diell kryesisht me erë të dobët deri mesatare nga veriu. Temperatura minimale do të zbresë deri në -7, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 8 gradë.

Tact Watches

Deri të hënën do të mbajë mot stabil dhe i thatë me erë të lehtë deri mesatare, ndërsa përgjatë lumit Vardar erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor. Të dielën dhe të hënën do të ketë kushte për mjegull të mëngjesit në disa lugina, ndërsa të martën priten reshje lokale shiu dhe bore.

Të Ngjajshme

Nga 1 shkurti do të rikthehet transporti publik në Kumanovë

admin

Sedat Ramadani largohet nga LB / E humbëm identitetin me të cilin na njihnin njerëzit!

admin

Alsat: BDI-ja e harroi në burg Rexhail Qerimin!

admin

Leave a Comment