May 21, 2022
Portali Shprehja

Mot i ngrohtë

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 24 deri në 31 gradë celsius.

Tact Watches

Gjatë fundjavës moti do të jetë me vranësira dhe me kushte për reshje lokale të shiut.

Të Ngjajshme

“Kam tri javë që qaj”, Ronela Hajati kthehet në Shqipëri pas Eurovisionit

Bllokada e Putinit në Detin e Zi rrezikon të lerë pa ushqim miliona njerëz në botë

Grkovska: Mbrojtja e konsumatorit është më e rëndësishme, të gjitha subjektet juridike duhet t’i respektojnë ligjet

Leave a Comment