December 1, 2020
Portali Shprehja

Moti i ndryshueshëm, temperatura deri 31 gradë

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Në rajonet jugore do të ketë kushte për reshje të përkohshme lokale.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 18 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 26 deri 31 gradë Celsius.

Në Shkup, moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri 15, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 29 gradë Celsius.

Të Ngjajshme

32 viktima dhe 336 raste të reja me COVID

admin

“Bota e Bibit” tani edhe në shqip

admin

Jep dorëheqje policja që u konfrontua me zyrtarin e BDI-së

admin

Leave a Comment