June 24, 2021
Portali Shprehja

Moti kryesisht i paqëndrueshëm, pasdite priten reshje shiu

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe periudha me diell, në mesditë dhe pasdite pritet mot i paqëndrueshme me shi të rrëmbyeshëm lokal, shtrëngata dhe erë të fortë. Temperatura maksimale do të lëvizë nga 23 deri në 30 gradë Celsius. Në Shkup dhe zonën përreth do të kemi mot pjesërisht me vranësira dhe periudha me diell, ndërsa pasdite do të ketë reshje lokale shiu dhe bubullima. Temperatura maksimale do të arrijë 28 gradë Celsius.

 

.

Të Ngjajshme

Dehari: Nëse nuk na lejojnë të punojmë në ambiente të mbyllura, mund të falimentojmë përfundimisht

admin

Bekteshi: Këtë vit nuk do ketë shtrenjtim të energjisë elektrike

admin

Bekteshi: Shtrenjtimi i derivateve nuk është rritje e akcizës, por shërben për të mbrojtur ambientin

admin

Leave a Comment