July 28, 2021
Portali Shprehja

Moti me diell dhe i ngrohtë, temperatura maksimale deri në 41 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi perëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 14 deri në 21 gradë, ndërsa ajo maksimale nga 32 deri në 41 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe shumë i ngrohtë. Temperatura minimale do të jetë rreth 19 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë në 39 gradë Celsiusë.

.

Të Ngjajshme

Përleshje me armë zjarri në Saraj të Shkupit

admin

Von der Leyen: Varianti Delta shumë i rrezikshëm, vaksinohuni!

admin

I riu nga Shkupi kapet në flagrancë duke vjedhur në objektin e EVN-së

admin

Leave a Comment