January 21, 2021
Portali Shprehja

Moti me diell dhe vranësira lokale, temperatura deri më 35 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare. Temperaturë minimale do të jetë në interval prej 6 deri 17 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 29 deri 35 gradë Celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet deri 13, ndërsa ajo maksimalja do të arrijë deri 32 gradë Celsius.

Të Ngjajshme

Miratohet Ligji, regjistrimi i popullsisë do të bëhet në prill

admin

Kërcënimet në autobusin e Shkupit, dy persona akuzohen për dhunë

admin

Fetai në fjalët përfundimtare: Spekulim, viktimat nuk janë njohur me fëmijët e Veljanoskit

admin

Leave a Comment