April 16, 2021
Portali Shprehja

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 22 gradë

Paradite moti do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare. Në orët e pasdites vranësirat do të ritën dhe do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 6 gradë, ndërsa ajo maksimale do të jetë prej 17 deri në 22 gradë Celsiusë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje shiu. Do të fryj erë nga drejtimi perëndimor. Temperatura minimale do të ulet në 4 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 20 gradë Celsiusë.

.

Të Ngjajshme

Zaev: Besoj se arritëm marrëveshje për Ligjin për shtetësi

admin

“Souftueri”, arrest shtëpiak për Rashkovskin

admin

“Rashkovski”, Zaev: Të gjithë jemi të barabartë para ligjit, të mos ketë dilema

admin

Leave a Comment