January 22, 2021
Portali Shprehja

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperature deri 36 gradë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla deri mesatare, pasdite, kryesisht në pjesët veriore, me kushte për reshje të shkurta shiu dhe bubullima. Temperatura minimale do të jetë në interval nga 10 deri në 18, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 30 deri në 36 gradë. UV = 8.

Në Shkup moti do të jetë me diell, me re të vogla deri mesatare. Temperatura minimale do të ulet në 17, ndërsa maksimalja do të arrijë 34 gradë.

Të Ngjajshme

Publikohen pagat e Kabinetit Zaev

admin

MPB: 409 shkelje për mosmbajtje të maskës

admin

Shkup, disa vendbanime sot pa rrymë elektrike

admin

Leave a Comment