January 26, 2021
Portali Shprehja

Moti me diell, temperatura deri 34 gradë

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë të lehtë deri mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 9 deri në 19, ndërsa ato ditore nga 27 deri në 34 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Temperatura e mëngjesit do të bie deri në 17 gradë, ndërsa e ditës do të arrijë deri 31 gradë Celsius.

Të Ngjajshme

Qeveria shqyrton mundësinë për vaksinën kineze

admin

Pendarovski nuk pret që Sofja të ndryshojë qëndrime, pritet ndihma e Brukselit

admin

Protestojnë pronarët e kamp shtëpizave pranë Liqenit të Treskës

admin

Leave a Comment