January 19, 2021
Portali Shprehja

Moti me diell, temperatura deri 35 gradë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 9 deri 19 gradë, ndërsa maksimalja prej 29 deri 35 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell, me vranësira të vogla dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të zbresë deri 16, ndërsa maksimalja do të arrijë deri 32 gradë Celsius.

Do të vazhdojë periudha e motit kryesisht me diell dhe motit të nxehtë me vranësira të kohëpaskohshme të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verior.

Të Ngjajshme

Profesoresha nga SHBA: Biden nuk do të mund të ndryshojë të gjitha vendimet e Trump

admin

U arrestua në Shkup, bosi turk i drogës ishte takuar me biznesmenë dhe funksionarë

admin

Zbardhja e rastit “Alfa”, vetëm premtim i pushtetit

admin

Leave a Comment