January 21, 2021
Portali Shprehja

Moti me diell, temperatura deri më 33 gradë

Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Mëngjesi do të jetë i freskët me temperaturë minimale prej 5 -18 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrij prej 28 deri në 33 gradë celsius.

Edhe në Shkup moti do të jetë me diell. Temperatura minimale do të bie në 13 gradë, derisa ajo maksimale do të arrij deri në 33 grdë celsius.

Të Ngjajshme

Në Kavadar dhe Negotinë sanksionohen 86 vozitës

admin

Zaev: Është turp, 20 vjet të mos kemi regjistrim të popullsisë

admin

Dëmshpërblimi për sopotasit, Zaev: Do të veprojmë në pajtim me vendimin gjyqësor

admin

Leave a Comment