May 16, 2021
Portali Shprehja

Moti me vranësira mesatare, temperatura deri në 22 gradë

Moti me vranësira dhe periudha dielli. Gjatë ditës vranësirat do të rriten dhe në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje shiu. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 7 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 14 deri në 22 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira mesatare dhe me periudha dielli. Temperatura minimale do të ulet në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 21 gradë Celsiusë.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment