5.7 C
Skopje
December 10, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Moti nesër, kushte për reshje shiu

Të mërkurën mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu, duke përfshirë gjithë territorin.

Të enjten mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius. Do të fryjë erë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi 1-9 m/s. /Lajmi.net/

Artikuj të ngajshëm

Bela thumbon Osmanin:Ah bre Doki, ç’të gjeti kështu

shprehja

Skandal në Maqedoni: Profesori ka kërkuar sek s ose 1.000 euro nga studentja, del emri dhe foto e tij!

shprehja

Rugova: Nuk lëshojmë pe për postin e presidentit

shprehja