August 5, 2021
Portali Shprehja

Moti sot i ndryshueshëm, temperatura deri në 32 gradë

Moti sot në vend në orët e paradites do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të jostabilitetit lokal me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar. Temperatura maksimale do të arrij deri në 32 gradë Celsiusë.

.

Të Ngjajshme

Për një dekadë nuk është blerë asnjë zjarrfikëse e re

admin

Vatra zjarresh edhe në Makedonski Brod dhe Bogovinë

admin

Situatë e rëndë me zjarret në rajonin e Pehçevës

admin

Leave a Comment