April 17, 2021
Portali Shprehja

Moti sot kryesisht i kthjellët i shoqëruar me vranësira mesatare

Moti në vendin tonë do të jetë me vranësira mesatare, të përkohshme. Gjatë ditës në male dhe në disa vende më të larta do të ketë reshje të borës. Do të fryjë erë mesatare veriperëndimore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 6 deri në 16 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira dhe erë të dobët veriperëndimore. Temperatura minimale do të ulet në 0 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 13 gradë Celsiusë.

.

Të Ngjajshme

Në gjoksin e Iles rrah zemra e Vericës, kirurgët shpëtuan tre jetë

admin

Regjistrohen 31 viktima dhe 824 raste të reja me Covid-19

admin

Ligji për Shtetësi, opozita shqiptare përgatit ndryshimet

admin

Leave a Comment