September 24, 2020
Portali Shprehja

Moti sot kryesisht me diell, temperatura deri në 34 gradë Celsius

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej tetë deri 17 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 28 deri 34 gradë celsius.

Të Ngjajshme

Me 62 vota “pro” Kuvendi emërohen zëvendësministrat e rinj të qeverisë

admin

Përfundon e qetë protesta e VMRO-së para Gjykatës Penale

admin

VMRO-ja proteston para Ministrisë së Drejtësisë

admin

Leave a Comment