July 27, 2021
Portali Shprehja

Moti sot me vranësira dhe reshje shiu

Gjatë ditës së sotme do të mbaj mot me vranësira dhe reshje shiu të shoqëruara me bubullima dhe erë të përforcuar, nuk përjashtohet edhe paraqitja e breshrit. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 13 deri në 20 gradë, ndërsa ajo maksimale nga 27 deri në 35 gradë Celsiusë.
Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira dhe periudha me diell. Pasdite do të jetë mot jostabil me reshje të përkohshme të shiut, bubullimave dhe erë të përforcuar. Temperature minimale do të ulet në 16 gradë, ndërsa ajo maksimale di të arrij deri në 30 gradë Celsiusë.

.

Të Ngjajshme

Rezoluta e VMRO-së për negociatat me Bullgarinë do të miratohet me emrin e ri kushtetues

admin

Banorët e Shutkës ankohen për mungesën e kushteve bazë të jetesës

admin

25 vjet burg për organizatorët e 27 Prillit

admin

Leave a Comment