May 11, 2021
Portali Shprehja

Moti sot me vranësira dhe reshje shiu, temperatura deri më 17 gradë

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Në male dhe në vendet më të larta të pjesë veriperëndimore të vendit reshjet do të jenë me dëborë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 9 gradë, ndërsa ajo maksimale nga 10 deri në 17 gradë Celsiusë.

Në Shkup mot do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperatura minimale do të ulet në 6 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 13 gradë Celsiusë.

.

Të Ngjajshme

Zaev pas takimit me Varhej: Nuk negociojmë për identitetin tonë!

admin

Gati amendamentet me të cilat do të ndryshohet teksti i Ligjit të Shtetësisë

admin

Diplomacia europiane: Hapni sa më shpejt negociatat me Tiranën dhe Shkupin

admin

Leave a Comment