April 17, 2021
Portali Shprehja

Moti sot me vranësira mesatare, temperatura deri në 14 gradë

Moti në vendin tonë do të jetë me vranësira mesatare, të përkohshme. Gjatë ditës në male dhe në disa vende më të larta do të ketë reshje të borës. Do të fryjë erë mesatare veriperëndimore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -4 deri në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 6 deri në 14 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira dhe erë të dobët veriperëndimore. Temperatura minimale do të ulet në 0 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 11 gradë Celsiusë.

 

 

.

Të Ngjajshme

Regjistrohen 31 viktima dhe 824 raste të reja me Covid-19

admin

Ligji për Shtetësi, opozita shqiptare përgatit ndryshimet

admin

Babai i pacientit: I shpreh ngushëllime familjes së vajzës që dhuroi zemrën

admin

Leave a Comment