August 5, 2021
Portali Shprehja

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

Këto ditë po përballemi me temperatura të larta, saqë vështirë të përballohen. E vetmja zgjidhje është deti si relaks, e ky ambient nuk mungon për Nerën dhe Sabriun, shkruan “Kosovarja”. Dyshja me imazhin e veçantë që kanë publikuar, shihen duke u relaksuar në një vend të bukur dhe madhështor. Në shumë raste vërehet që ia […]

.

Të Ngjajshme

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

“Dy vajza u hodhën mbi veturën time”, Blero rrëfen momentin e sikletshëm dhe gjyqin që zgjati me vite

admin

Leave a Comment