14 C
Skopje
October 20, 2019
Tech

Motorola One Macro lançohet më 9 tetor

Pajisja do të ketë një kamerë makro 2MP 1/5 “, së bashku me një sensor 2MP dhe një kamerë kryesor 13MP.

Specifikimet e tjera përfshijnë çipin Helio P60, RAM 2 GB/3 GB dhe 64 GB hapësirë për ruajtje.

Ekrani do të ketë madhësi 6.1 inç, me një prerje në formë rënie që strehon një kamerë selfie 8MP.

Android Pie do të jetë në krye të softuerit dhe gjithçka do të mundësohet nga një bateri 4000mAh, transmeton KosovaPress.


Top Channel

Artikuj të ngajshëm

Paralajmëron Samsung, problem tek S10 dhe Note 10

shprehja

NASA: Pesë asteroidë pranë tokës, me shpejtësi 85.000 km/orë

shprehja

Kujdes! Samsung e pranon: Telefonin tuaj S10 mund ta hapi kushdo

shprehja