July 28, 2021
Portali Shprehja

Motra e Adelina Tahirit e grimuar në plazhë

Diana Tahiri është motra e vetme e këngëtares së afirmuar, Adelina Tahiri, e cila ka kohë që nuk po këndon. Edhe Diana ka kënduar në fëmijëri, madje ka pasur disa këngë të njohura për bashkëmoshatarët e saj, shkruan “Kosovarja”. Tani është rritur e bërë vajzë e pashme, madje e mbanë mjaftë vetën. Diana Tahiri, ka […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment