March 7, 2021
Portali Shprehja

Motra e Afërditës tregon gjoksin bombastik në fotosesionin e ri

Modelja Jehona Dreshaj ka vazhduar me foto provokative në rrjetet sociale

Motra e modelës dhe këngëtares Afërdita Dreshaj ka vazhduar me tregimin e aseteve në rrjetet sociale.

Tashmë e shndërruar edhe në një influencuese, Jehona pas një fotosesioni me Fadil Berishën ka postuar edhe disa foto të tjera ku në plan të parë e ka gjoksin e saj.

Kujtojmë që Jehona ka arritur që ta zëvendësojë në një farë mënyre Afërditën, e cila është duke pritur një fëmijë me hokeistin Jakub Kindl.


Të Ngjajshme

Këngëtari shqiptar shumë pranë fitores në “Sanremo 2021”

admin

Shumë pak kohë i ka mbetur deri në lindjen e fëmijës së parë, por Afërdita nuk i ndahet palestrës

admin

Drake është arsyeja e ndarjes së Kim dhe Kanye?

admin

Leave a Comment