August 14, 2022
Portali Shprehja

Mozzik i drejton një kërkesë Dua Lipës

Reperi i njohur kosovar, Mozzik, i është drejtuar me një kërkesë këngëtares kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipës.

Në postimin që ka etiketuar edhe artisten ai i ka kërkuar asaj dhe babait, Dukagjin Lipës të vizitojnë Prekazin.

“Dua jam shume krenar me gjitha arritjet tua vazhdo para je me e mira. Kto dite qe jeni Kosove vizitoni Prekazin”, ka shkruar Mozzik.


Të Ngjajshme

Kjo është cilësia numër 1 që gratë duan të ketë partneri i tyre

Rritja vjetore e çmimit të bukës, ja ku pozicionohet Kosova

Shenjat e horoskopit që janë magnet për para

Leave a Comment